pavluk-d-o

Завідувач кафедри – Павлюк Дмитро Олександрович, доктор технічних наук, професор, старший науковий співробітник, дійсний член ТАУ, Відмінник освіти України, винахідник СРСР, займається проблемами оцінки транспортно-експлуатаційних якостей автомобільних доріг.

Кафедра заснована в Київському автомобільно-дорожньому інституті (тепер Національний транспортний університет) з дня його заснування. За час існування кафедра зазнавала ряд реорганізаційних змін: з’єднання-роз’єднання з кафедрою гідравліки (1947-1960р); в 1993 р. до кафедри проектування доріг приєднали кафедру інженерної геодезії, у зв’язку з чим навчання на кафедрі зараз проводиться за напрямками : проектування автомобільних доріг і інженерна геодезія.

proectdor

Пальчик Анатолій Миколайович – професор кафедри, кандидат технічних наук, доцент, Відмінник освіти України.

Дзюба Петро Петрович – доцент кафедри, кандидат технічних наук, Почесний дорожник України, Відмінник освіти України.

Омельчук Сіббіла Константинівна – доцент кафедри, кандидат технічних наук, Почесний дорожник України, Відмінник освіти України.

Ляшенко Дмитро Олексійович – професор кафедри, доктор географічних наук.

Ігнатов Сергій Леонідович – доцент кафедри, кандидат технічних наук.

Рахуба Олексій Іванович – доцент кафедри, кандидат технічних наук, Відмінник освіти України.

Хом’як Анна Ярославна – доцент кафедри, кандидат технічних наук.

Богаченко Володимир Миколайович – доцент кафедри, кандидат технічних наук, член-кореспондент Академії будівництва України.

Неізвестна Наталія Володимирівна  – доцент кафедри, кандидат технічних наук.

Довгополюк Людмила Олексіївна  – доцент кафедри, кандидат технічних наук.

Соловйова Наталія Петрівна  – старший викладач кафедри.

Чайчевський Віктор Дмитрович – старший викладач кафедри.

Додух Катерина Михайлівна   – асистент кафедри.

Тютюнник Яна Сергіївна – асистент кафедри.

Ковальова  Наталія Іванівна – асистент кафедри.

Зіміна Інна Михайлівна  – асистент кафедри.

• поглиблення розробок з проектування автомобільних доріг на основі системного проектування;
  • поліпшення конструктивних елементів доріг на основі вивчення закономірностей руху транспортних потоків;
  • вивчення впливу шкідливих викидів автомобілів на придорожнє середовище;
  • поглиблення теорії проектування реконструкції автомобільних доріг, розробка нових методів та засобів оцінки стану доріг, розроблення наукових основ картографічного забезпечення проектування транспортних мереж України (теорія, принципи, методи, рівні, математична основа, тематика карт, основні показники, особливості створення профільних наборів відповідної тематики для інфраструктур просторових даних).

При кафедрі працює Лабораторія автомобільних доріг та аеродромів, що виконує науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи по розробці нормативних документів, пересувних лабораторій, нових приладів та засобів контролю транспортно-експлуатаційних показників автомобільних доріг на замовлення Укравтодору та інших організацій.

Пристрій для оцінки приживлення тонких шарів зносу «ЦП-НТУ» Універсальне дорожнє обладнання «УДВО-НТУ»
Пристрій для оцінки приживлення тонких шарів зносу  «ЦП-НТУ» Універсальне дорожнє обладнання «УДВО-НТУ»
Портативний прилад для вимірювання Коефіцієнта зчеплення «Фі-метр-2-15» Вимірювальна станція для штампових випробувань дорожніх конструкцій
Портативний прилад для вимірювання Коефіцієнта зчеплення «Фі-метр-2-15» Вимірювальна станція для штампових випробувань дорожніх конструкцій

Підготовка наукових кадрів. В аспірантурі  кафедри  3 аспіранти.

Адреса: 01010 Україна, м. Київ, вул. М. Омеляновича – Павленко 1, кімн. 352,

Телефон: тел. 280-99-84,