kozlovskiy-a-a

Завідувач кафедри – Козловський Антон Антонович, доктор юридичних наук, професор Заслужений юрист України

Кафедра «Конституційного та адміністративного права» була створена 8 січня

2003 року наказом  Національного транспортного університету №1 на базі кафедри «Правознавства» , яка функціонувала з 03 липня 2001 року.

Голосніченко Іван Пантелійович – доктор юридичних наук, професор кафедри, Заслужений юрист України.

Бородін Іван Лук’янович – доктор юридичних наук, професор кафедри.

Константий Олександр Володимирович – доктор  юридичних наук, професор кафедри.

Хрімлі Ірина Олександрівна – кандидат філософських наук, доцент кафедри.

Панфьорова Марина Анатоліївна – кандидат історичних наук, доцент кафедри.

Шатіло Володимир Анатолійович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри.

Федченко Людмила Юріївна – кандидат технічних наук, доцент кафедри.
Гайворонський Євген Петрович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри.

Задорожний Юрій Анатолійович – кандидат юридичних наук, доцент кафедри.

Гелич Юлія Олександрівна –  кандидат юридичних наук, доцент кафедри.

Щербатюк Наталія Володимирівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри,  керівник юридичного відділу НТУ.

Дмитриченко–Кулеба Галина Миколаївна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри.

Чебан Олеся Михайлівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри.

Ярова Руслана Василівна –  кандидат юридичних наук, доцент  кафедри, заступник декана факультету «Економіки та права».

Якімець Тарас Ігорович –  кандидат юридичних наук, доцент  кафедри.

Дмитрук Тетяна Олексіївна – старший викладач кафедри.

Ковенко Людмила Дмитрівна – старший викладач кафедри.

Поляков Юрій Васильович – старший викладач кафедри.

Моключенко Анастасія Дмитрівна – асистент кафедри.

Денисюк Олена Василівна – асистент кафедри.

Шевченко Ольга Євгенівна – асистент кафедри.

Безвершенко Олег Олександрович – асистент кафедри.

Берідзе Ксенія Тенгізівна – асистент кафедри.

kon_pravo

Кафедра забезпечує підготовку за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спеціальності  081 «Право» та за другим (магістерським) рівнем вищої освіти спеціальності  081 «Право» (денна та заочна форми навчання).

1. Адміністративні послуги у сфері внутрішніх справ: Монографія / [І.П. Голосніченко, О.Г. Циганов, О.О. Попова, М.О. Журба, І.В. Бойко]; За ред. І.П. Голосніченка, О.Г. Циганова. – К.: НТУУ “КПІ”, ДНДІ МВСУ, 2015. – 590с. (27,31 др. арк.) [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ela.kpi.ua/handle/123456789/11974
  2. Константий О.В. Проблеми захисту в адміністративному судочинстві суб’єктивних прав, свобод і законних інтересів [Текст]: монографія/ О.В.Константий. – К.: Істина, 2015. – 544 с.
  3. Шатіло В.А. Адвокатура України: Книга 1. Організація адвокатури (з практикумом): Підручник у двох книгах / за заг. ред. д.ю.н., проф. заслуженого юриста України С.Я. Фурси та к.ю.н, доцента Бакаянової Н.М. – 2-ге вид. доповн. і перероб. – К.: Алерта, 2016. – 864 с.
  4. Науково-практичний коментар до Закону України «Про Національну поліцію». Адміністративна діяльність Національної поліції: Н [текст] станом на 1 січня 2016 р. [Константінов С.Ф., Голосніченко І.П., Золотарьова Н.І.,  та ін.] – К.:  «Центр учбової літеретури», 2016. – 400 с.
  5. IvanGolosnichenko. Natalia Zołotariowa. MIęDZYNARODOWO-PRAWNE ASPEKTY BEZPIECZEŃSTWА / Monografia / Radom: WyŜsza Szkoła Handlowa w Radomiu, 2016 (у співавторстві). – 373 s.

• Розвиток конституційного та адміністративного права України в період демократизації суспільних відносин;
  • Питання забезпечення реалізації і захисту прав людини і громадянина в галузі діяльності органів виконавчої влади;
  • Адміністративне провадження в судах та його складові частини;
  • Реформування інституту адміністративної відповідальності;

На базі факультету економіки та права діє юридична клініка, яка є базою для набуття практичного досвіду та підвищення рівня знань студентів спеціальності «Право». Кураторами юридичної клініки є викладачі кафедри «Конституційного та адміністративного права»  (тел. 280- 90- 95, e-mail: lawclinicntu@ukr.net; сайт юридичної клініки (онлайн консультація) -http://lawclinicntu.wix.com/university-landing-p). Студенти активно займаються науковою діяльністю  приймають участь у Всеукраїнській студентській  олімпіаді за спеціальністю «Правознавство», міжнародних, науково-практичних конференціях, освітніх заходах, співпрацюють з іншими юридичними клініками.

Кафедра заключила меморандум про співпрацю між Головним управлінням юстиції у місті Києві, Координаційною радою молодих юристів міста Києва при Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві та Національним транспортним університетом.

Адреса: м. Київ, вул. Омеляновича-Павленко 1, кімн. 243,

Телефон 280-24-81,