poliszhuk-v-p

Завідувач кафедри – Поліщук Володимир Петрович, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч – академік Транспортної академії України, член спеціалізованих докторських Рад Д26.059.02, Д26.059.03, Відмінник освіти України, Почесний автотранспортник України, Почесний дорожник України, нагороджений знаком Міносвіти України «За наукові досягнення», автор Закону України «Про автомобільні дороги», займається проблемами організації дорожнього руху на вулично-дорожніх мережах міст і автомобільних дорогах загального користування.

Кафедра «Транспортні системи та безпека дорожнього руху» створена 26 червня 2008 року.

На кафедрі працюють двадцять чотири штатних викладачі, у тому числі: три професори; десять доцентів; чотири старших викладача; сім асистентів.

tsbdr

Лановий Олександр Тимофійович –професор кафедри, доктор технічних наук, доцент; виконує обов’язки заступника завідувача кафедри; нагороджений знаком Міносвіти України «За наукові досягнення»; автор Закону України «Про автомобільні дороги»;

Коцюк Олександр Якович – професор кафедри, кандидат технічних наук, доцент, Відмінник освіти України, Почесний автотранспортник України;

Єресов Володимир Іванович – професор кафедри, кандидат технічних наук, доцент;

Гульчак Оксана Дмитрівна – доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент;

Гурч Людмила Миколаївна – доцент кафедри, кандидат економічних наук, доцент, Відмінник освіти України, нагороджена медаллю Міжнародної кадрової академії «За заслуги в освіті»

Дідківська Людмила Сергіївна – доцент кафедри, кандидат технічних наук;

Дзюба Олександр Петрович – доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент;

Кошарний Олександр Миколайович – доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент;

Куницька Ольга Миколаївна – доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент; ЛапутинРоманОлександрович – доцент кафедри, кандидат технічних наук.

Радкевич Світлана Давидівна – доцент кафедри, доцент НТУ.

Савченко Лідія Володимирівна – доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент.

Янішевський Сергій Володимирович – доцент кафедри, кандидат технічних наук, доцент.

Коляда Оксана Олександрівна – старший викладач.

Котова Світлана Олександрівна – старший викладач.

Семенченко Оксана Василівна – старший викладач.

Христенко Олена Всеволодівна – старший викладач.

Артемчук Юлія Володимирівна – асистент.

Виговська Інна Анатоліївна – асистент.

Дудник Альона Анатоліївна  – асистент.

Попов Станіслав Юрійович – асистент

Корчевська Аліна Анатоліївна – асистент.

Осадчук Інна Борисівна  – асистент.

Сауляк Людмила Валеріївна  – асистент.

Солоденко Юлія Миколаївна – асистент.

Шапенко Євгенія Миколаївна – асистент.

Кафедра є випусковою з підготовки фахівців  за спеціальністю «Транспортні технології (на автомобільному транспорті)» за освітніми програмами: «Управління дорожнім рухом», «Транспортні системи міст», «Транспортні системи вантажних перевезення і логістичне управління», «Розумний транспорт та логістика для міст».

• розробка теорії транспортного процесу автомобільних перевезень;
  • удосконалення методів організації дорожнього руху;
  • розробка методологічних принципів управління рухом на автомобільних дорогах;
  • проектування автоматизованих систем управління рухом;
  • формування високоефективної контейнерної транспортної Системи міжміських автомобільних та змішаних перевезень;
  • розробка наукових основ управління пасажиропотоками;
  • розробка методології удосконалення транспортних систем міст;
  • формування раціональних маршрутних систем;
  • підвищення рівня екологічних характеристик схем організації руху;
  • дослідження психофізіологічних особливостей поведінки водіїв;
  • визначення та підвищення ефективності функціонування вулично-дорожніх мереж міст та автомобільних доріг загального користування України;
  • визначення та підвищення ефективності функціонування вулично-дорожніх мереж міст та автомобільних доріг загального користування України.

1. Нормативні документи здобувача наукового ступеня та вченого звання/ В.Б. Кисельов, В.П.Поліщук, Р.О.Лапутин, С.Ю.Попов.-К.:Вид-во ТОВ «РС Глобал Медіа», 2017.-128с.
  2. Телематичне управління дорожнім рухом : навчальний посібник / Єресов В.І., Григор’єва О.В. –К.: НТУ,2017. – 120с.
  3. Технічні засоби організації дорожнього руху : навчальний посібник / Єресов В.І., Григор’єва О.В.–К.: НТУ,2017. – 144с.
  4. Транспортне планування міст: підручник / Поліщук В.П., Красильнікова О.В., Дзюба О.П. –К.: Знання України, 2014. – 371с.
  5. Організація та регулювання дорожнього руху : підручник /В. П.Поліщук, О.О.Бакуліч, О.П.Дзюба, В. І. Єресов, О.В. Красильнікова, О.Т. Лановий, О.В. Христенко – К.: Знання України, 2011.-467с.

Підготовка наукових кадрів. В аспірантурі кафедри десять аспірантів.

Адреса: 01010 Україна, м. Київ, Омеляновича-Павленка 1, к. 435.

Телефон: +38 (044) 280-48-85

E-mail: tsbdr@ukr.net